Konforlu Hasta Yatakları MedikalBlog Mağazasında Sizleri Bekliyor

0
181

Yerli üretim olan hasta yataklarımız tamamen hastalarımızın rahatı ve konforu ön planda tutularak dizayn edilip üretime geçilmiştir. Hasta yataklarımız Hastane tipi hasta yatakları ve Ev tipi hasta yatakları olarak iki gruba ayrılıyor.

Ev Tipi Hasta Yatakları

Hasta yatakları daha çok hastanelerde ve sağlık kurum ve kuruluşlarında kullanılsa da evde yatarak iyileşmesi sağlanan hastaların son derece konforlu, rahat ve tamamen sağlık testlerinden geçmiş olarak üretilen eve evlere verilen hasta yataklarıdır. Ev tipi hasta yatağı almak isteyen vatandaşların medikal uzmanlar tarafından bilgi alması daha iyi olacaktır.

Hastane Tipi Hasta Yatakları

Bildiğiniz üzere hastanelerde kullanılan yataklar özellikli ve tamamen yatan hastaların konforu için tasarlanmış özel yataklardır. Hastanede yatarak iyileşmesi sağlanan hastaların kolayca hareket ettirilebilmesi için tasarlanmıştır

Havalı Hasta Yatakları

Havalı hasta yatağı belirtilen çeşitler içerisinde en çok kullanılan seçeneklerden bir tanesi olmak ile birlikte genel olarak şişirilerek hasta karyolalarının üzerine koyulmaktadır. Bireylerin isteklerine göre az şişirilmiş ya da çok şişirilmiş şekilde kullanılabilmektedir. Üstelik bu tarz havalı yataklar, diğer alternatiflerine göre kullanıcılara daha fazla konfor sağlamaktadır. Havalı hasta yataklarında da manuel ya da otomatik olmak üzere pek çok seçenek yer almaktadır. Daha fazla detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar, firmaları ve medikal merkezleri ziyaret edebilmektedirler.

Hasta yataklarımız için sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.hastayatagial.com

Paylaş