Sivilce izleri tedavisinde başarılı sonuçlar

0
1241

Sivilce izleri tedavisinde başarılı sonuçlar

​       Sizde sivilcelerden bıktıysanız ve artık sivilceleriniz için çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Fractional Lazer tedavisi ile sivilcelerinizden artık iz kalmayacak. Fractional lazer tedavisi en yeni, modern tedavilerden bir tanesidir. Uzman cilt doktorumuzun muayenesinden sonra fractional lazer tedavisi programı çıkartılır. Her cildin özelliği farklı olduğundan mutlaka cilt doktorumuzun muayenesinden sonra lazer tedavisi olunmalıdır. Bu tedavi sayesinde cilt katmanlarınız tamamen yenilenecek en ince katmanlara kadar tedavi uygulanacak ve tamamen sağlıklı bir biçimde tedaviden çıkacaksınız. Lazerden sonra cildiniz pembeye benzer hafif güneş yanığı rengine benzeyecektir. Korkmanıza gerek yok bu sadece birkaç gün sürecektir. Fractional lazer tedavisinden sonra ortaya çıkan sonuç geçici değil yıllarca sürebilir.  

Fractional Lazer Uygulaması Nasıl Yapılır?

     Uygulama yapılacak bölgenin sağlığı açısından uygulama yapılacak bölgeye 20 dakika boyunca lokal anestezik krem süreriz. Zaman bakımından ise kişinin ihtiyacına göre ortalama 50 dakika sürer. Sonucunda emin olabilirsiniz ki başarılı sonuçlar alacaksınız.

İşlem Sonrasındaki Süreç Nasıl İşler?

      Unutulmamalıdır ki her cildin yapısı farklıdır ve her tedavi uygulanacak ciltte farklı tepkiler alınabilir. Soyulma olur diye korkularınız varsa asla korkmayın soyulma kesinlikle olmayacaktır. İş yoğunluğu olan biriyseniz, iş yoğunluğunuzdan asla ödün vermez ve sosyal yaşantınızı asla etkilemez. Tedavinin sonuç vermesi ise yaklaşık 3-4 gündür. 3-4 gün sonunda istediğiniz vücuda yavaş yavaş ulaşacaksınız. Canlanma, parlaklık ve belirginlik ön plana çıkacaktır. Diğer seanslarda göreceksiniz ki ilerlemeler daha da artacak ve istediğiniz cilde kavuşacaksınız. Kliniğimizde hasta memnuniyeti en ön plandaki şeydir.

Fractional Lazer Kaç Seans Gerekir?

      Fractional Lazer tedavisi cildim için kaç seans gerekir diyorsanız hemen cevaplayalım. Bu döngü kişinin cildinde lazerimizin verdiği reaksiyona bağlı olarak değişir. Ortalama 2-4 hafta aralarla 4-6 seans uygulanır.

Fractional Lazer Tedavi Sonrası Vücudumda Ne Beklemeliyim?

      Tedavi bittikten sonra akne yani sivilce izlerinizde çok belirgin azalmalar, cilt kırışıklıklarında azalmalar, cilt yüzeyindeki lekelerde azalmalar gibi sonuçları gözlemleyebiliriz. Tedavi bittikten sonra vücuttaki iyileşme yaklaşık 6 ay kadar devam eder. 6 ayın sonunda rahatça görebiliriz ki cildimizde ortalama %80’lere ulaşan düzelme olmuştur.

Fractional CO2 Lazer Fiyatı Nedir?

      Dermaclinic’te fiyat belirleme konusunda birçok husus varıdır. Bunlar; kişinin seans ihtiyacına, lazerin atış sayısına ve ilave tedavi kullanımına bağlı olarak değişebilmektedir.

Detaylı bilgi için https://www.dermaclinic.com.tr/fractionalazer-ile-cilt-tedavisi/

Paylaş