DEZPack İle Diyet Zamanı

0
210

DEZPack İle Diyet Zamanı

Diyet listesi içerisinde Dezpack ve dietto güçlerini bir araya getirerek kilo vermek isteyenler için mükemmel bir ürün ortaya çıkardır. Dezpack kilo aldıktan sonra veremeyenler için özel olarak geliştirilmiştir.

Dezpack ile beraber diyet programlarına daha kolay başlayabilirsiniz. Bununla beraber insanlar hedeflerine çok daha kolay bir şekilde ulaşmaktadır. Ürün sahip olduğu düşük kalorili besinler ile kalori alımını durdurmaktadır. Bununla beraber protein, mineral ve lif konusunda da son derece zengin olması sebebiyle her öğünde kolayca kullanılmaktadır.

Bu ürünü kullandıktan sonra uzun süreli tokluk hissine erişebilirsiniz. Ürünün üretilmesinde amaç hücreleri doyurmaktır. Hücreler doyduğu zaman açlık hissi ortadan kalmaktadır.

Dezpack Dietto Nasıl Kullanılır?

Dezpack 2 farklı kürden bir araya gelmektedir. 16 günlük oluşturulan kür 2 gün boyunca kullanılmaktadır. 14 30 günlük kürde ise 28 günde de devam ürünü kullanılır.

Her iki kür içerisinde başlangıç ürünleri yer almaktadır. Tüm besin öğeleri oldukça düşük kalori ile sunulmaktadır. Dezpack her öğün içerisinde insanların vitamin, mineral ve protein açısından zengin bir şekilde beslenmelerine yardımcı olmaktadır.

Farklı lezzetler içerisinde sunulan Dezpack başlangıç seviyeleri içerisinde 200 ml süt ile karıştırılarak tüketilirken tüketilir. Daha sonra ise devam evresinde de 300 ml süt ile karıştırılmaktadır. Her 2 kürde de aynı şekilde tüketilecek olan ürün süt sevmeyenler içinde yoğurt ile kullanılabilmektedir. Kullanılacak olan içeceğin yağsız olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Dezpack Dietto Başlangıç Evresi

Dezpack diyetin başladığı zamandan bu yana kullanılmaktadır. Diyetin devamlılık durumları göz önüne alındığı zaman diyete iyi bir şekilde başlamak için ürün başlangıç seviyesinin uygulanması gerekmektedir. Başlangıç seviyelerinde gün içerisinde beş kere tüketilmesi gerekir. 200 ml yarım yağlı veya yağsız süt ile tüketimi tavsiye edilmektedir.

Süt sevmeyen insanlar yoğurt ile bu ürünü tüketmektedir. Süt ve yoğurt ile bir araya getirildiğinde ise toplamda 226 kalori içeren ürün beş öğünde 1000 kaloriye ulaşmaktadır.

Dezpack Dietto Devam Evresi

Dezpack devam evresi kahvaltı yaptıktan sonra 5’er saat ara ile tüketilmesi gerekmektedir. Her öğün içerisinde 300 ml yağsız ya da yarım yağlı süt ile karıştırılması tavsiye edilmektedir. Süt veya yoğurt ile karıştırılacak olan ürün her öğüne 204 kalori içermektedir. Başlangıç evresine göre çok daha az kalori içeren devam evresi ile beraber sizde hızla kilo verebilirsiniz. Ürünün kullanımı sırasında yine ara öğünlerden ve ana öğünlerden yararlanılmaktadır. Ara ve ana öğün içerisinde dikkat edilmesi gereken noktalar arasında kalorisi yüksek olan besinler yer almaktadır.

Paylaş