Halılardaki Zorlu Lekeler Nasıl Çıkar?

0
169

Halılardaki Zorlu Lekeler Nasıl Çıkar?
Halılar genel olarak üzerine dökülenler ile kirlenmekte ve lekelenmektedir. Kullanım sırasında da birçok farklı leke ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda lekelerin nasıl çıkacağı oldukça merak edilen konulardan birisidir. Çeşitli temizlik malzemelerinin kullanılması yanında özel ürünlerde tercih edilebilmektedir. Ancak . halı yıkama antalya
işlemleri bu konuda en başarılı çözümü sunabilmektedir. Oluşacak en zorlu lekeler bu şekilde kolayca çıkartılmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Yorganlardaki Lekeler Nasıl Çıkartılır?
Özellikle kış aylarına altında ısındığımız yorganlar birçok farklı nedenle kirlenebilmektedir. Çay ve meyve suları gibi farklı lekeler yorganlarda oluşabilir. Bu duruma kısmı olarak yıkamak veya farklı temizlik malzemeleri ile silmek kesin bir çözüm sağlamaz. Bu çözüm ancak yorganın yıkanması ile sağlanabilir. Antalya yorgan yıkama işlemleri evler yıkanamayacak olan yorganların profesyonel şekilde yıkanmasını sağlar. Bu şekilde yorganların tam olarak temizlenmesi sağlanabilir.

Koltuklardaki Çay ve Benzeri Lekeler Nasıl Çıkar?
Koltukların üzerinde çokça vakit geçirildiği için birçok farklı lekenin oluşması mümkündür. Bunlardan en fazla görüleni çay lekeleridir. Koltuk üzerinden hemen içeri nüfus eden çay kuruduğu anda büyük bir lekeye dönüşür. Silseniz bile tam olarak geçmeyen bu leke konyaaltı halı yıkama
işlemleri ile temizlenebilmektedir. Bu alanda profesyonel hizmet sunan firmamız çay ve yemek gibi inatçı lekelerin çıkartılmasını sağlamaktadır. Koltuk yanında yorgan ve halıların temizliğini de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Paylaş