Davetiye Zarfı Modelleri

0
57

Davetiye Zarfı Modelleri

Davetiye zarfı seçimi, en az davetiyeler kadar önemlidir. Özel günlerinizde sevdiklerinizi, ailenizi ve dostlarınızı davet etmenin en zarif yolu olan davetiyeler ve davetiye zarfı modellerini Mira Davetiye’den kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Davetiye Zarfı Ölçüleri Nasıl Olmalı?

Dikdörtgen büyük davetiye zarflarının boyutları 16×23 cm olmalıdır. Dikdörtgen küçük davetiye zarflarının boyutları ise 13×18 cm olmalıdır. Kare davetiyelerin zarf boyutları ise 18×18 cm olmalıdır.

Aydınger Davetiye Zarfı

Aydınger saydam bir malzemedir. Bu yüzden aydınger davetiye zarfı, şık davetiye tasarımlarının görünmesini istediğiniz durumlarda kullanılabilir.

Renkli Zarf Modelleri

Davetiye, günün yerini ve saatini listelemenin yanı sıra, daha spesifik olarak, tarzı, düğününüzün formalitesine dair ipuçları verir. Davetiye alışverişine başlamadan önce düzenlediğiniz etkinliğin türü (klasik ve zarif, gündelik ve rahat ya da çekici ve modern) hakkında bir fikriniz olmalı böylece aynı temaya sahip bir davet stili seçebilirsiniz. Ardından, davetiye seçerken nelerden hoşlandığınıza dair bir fikir verebilmeniz için ilham toplamak için davetiyecilerin web sitelerine ve diğer çiftlerin düğün davetiyelerine göz atın. Düğün renklerinizi de göz önünde bulundurun. Renk şemasını ve bir motifi düğün davetiyelerinize dahil etmek ve daha sonra uyumlu bir görünüm için bunları düğün zarfları, menüler ve masa kartları gibi alanlara taşımak isteyebilirsiniz. Resmi düğün davetiyeleri için siyah veya altın yazı tipiyle eşleştirilen fildişi, krem ​​veya beyaz davetiyeler klasik bir seçim olsa da, davetiyelerinizi renkli veya metalik yazı tipleri olan zarflarla çarpıcı hale getirebilirsiniz. Renklerinizi seçerken okunabilirliği aklınızda bulundurun. Klasik davetiye boyutları yerine daha büyük, daha küçük ya da asimetrik şekilleri deneyebilirsiniz. Dairesel, dalgalı ve kare davetiyelerle daha eğlenceli veya modern hisler uyandırabilirsiniz. Standart zarf boyutundan uzaklaşmanın posta ücretini artırabileceğini unutmayın, hacimli veya ekstra büyük davetiyelerin gönderilmesi daha pahalı olabilir.

Davetiye Zarfı Kraft

Kraft zarflar düğün kırtasiye malzemeleri, davetiyeler, eski düğünler, rustik düğün davetiyeleri ve tebrik kartları için mükemmeldir. Vintage ve retro düğün temalarına uyan kraft davetiye zarfları romantik ve zarif bir görünüm sergiler.

Toptan Davetiye Zarfı

Toptan davetiye zarfları satın almak için Mira Davetiye sitesine ulaşabilirsiniz. Site: https://www.miradavetiye.com/ Instagram: https://www.instagram.com/miradavetiye/
Paylaş